pirpapa

قوانین
1_قوانین جمهوری اسلامی ایران براین سامانه حاکم است
2_فروشگاه اینترنتی پیرپاپا دات کام تضمین می نماید محصولات را باکیفیت مناسب دراختیار مشتریان قرار دهد.
3_به جهت تامین محصولات مجالس ومراسمات سفارش باید دو روز قبل از مراسم ثبت شود . ( یعنی 48 ساعت قبل )
4_فروشگاه اینترنتی پیرپاپا متعهد می گردد .سفارشات مشتری را در حداقل زمان ممکن تحویل نماید.
5_مشتری می تواند پس از رویت محصول درصورت عدم رضایت ازکیفیت آن ازدریافت محصول منصرف شده ومحصول را مرجوع نماید .
6_درخرید بالای بیست هزار تومان ارسال رایگان انجام می پذیرد ، در صورتی که مبلغ خرید زیر بیست هزار تومان باشد مبلغ پنج هزار تومان برای هزینه کرایه بر فاکتور اعمال شده و از مشتری دریافت می گردد.
7_خدمات رسانی همه روزه از ساعت 10الی 18عصر وجمعه هاتاساعت 13ظهر انجام می پذیرد.

8_ تعریف کیفیت مرغوب کالا در سایت پیر پاپا دات کام شامل : کالای بی نقص از نظر ظاهری و عاری از ماندگی ،له شدگی ،و شکستگی می باشد .

9_خدمات رسانی پیرپاپا دات کام در حال حاضر فقط در شهر اردبیل انجام می پذیرد .

10_خرید برای افراد زیر 18 سال باید با اجازه ولی یا قیم امکان پذیرد و معتبر است .

11_افراد بالای ۱۸ سال، تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت دارند.

12_نام چاپ شده روی فاکتور، نامی است که کاربر در زمان عضویت به سایت ارائه داده است. بنابراین سایت " پیر پاپا "در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار، مسئولیتی ندارد.

13_درصورتی‌که کسی برای دریافت  محصول در محل حاضر نباشد، بدیهی است خسارت وارده به  پیرپاپا تماماً بر عهده‌ی شخص سفارش‌دهنده می‌باشد.

14_پرداخت‌ها از طریق یکی از درگاه‌ های پرداخت بانکی کشور صورت می گیرد. بدیهی است مشکلات احتمالی ناشی از اختلال در این سامانه ها به عهده سایت نخواهد بود.

15_در راستای ارتقای سطح کیفیت خدمات ، اعضای سایت می توانند با هر روش ممکن، اعم از حضوری و غیر حضوری نسبت به ارائه پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود به پیرپاپا اقدام نمایند.

16_تیم پیرپاپا  نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرد تا کیک ارسالی تا حد امکان مطابق با طرح انتخابی شما باشد. بااین‌حال از آنجا که در تزیینات صنعت کیک سازی به خاطر دست‌ساز بودن همواره درصدی تفاوت وجود دارد، لذا ممکن است بین کیک ارسالی و طرح انتخابی شما در سایت ازنظر شکل و طراحی تفاوتی جزی وجود داشته باشد.

17 _ در قسمت سفارش کیک تولد یا پک پذیرایی در صورتی که طرح کیک خاصی یا پک پذیرایی مخصوصی مد نظر دارین بایداز 48 ساعت قبل با پشتیبانی هماهنگ شوید .

18_خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@pirpapa.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

19-كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

20_فروشگاه اینترنتی پیرپاپا  هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

21_فروشگاه اینترنتی پیرپاپا به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

22_تعریف مشتری :مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی پیرپاپا اقدام نماید.