pirpapa

تقویت قوا جنسی با قره حلوا۱۳۹۸/۰۳/۱۳ | ۰۱:۳۲:۳۷

 

تقویت قوا جنسی با قره حلوا

 

در جامعه ای امروزی مشکلات جنسی یکی از مشکلات اصلی جامعه محسوب میشود مشکل جنسی هم در زنان و مردان میتواند رخ بدهد. منظور از مشکل جنسی یعنی بیماری خاص نیست مشکل جنسی شامل ضعف جنسی و کم کاری جنسی میشود ، در بعضی از مردا و زنان این امر با تقویت و طول درمان بعد از آسیب شناسی و نوع مشکل قابل درمان و بهبود است و طبق تحقیقات صورت گرفته بیشتر مردم مشکلات جنسی قابل درمانی دارند و فقط مقدار اندکی هستند که دچار بیماری خیلی جدی هستند و شرایطشون خطرناک است.

بیماری های جنسی  دلایل متفاوتی میتوانند داشته باشند که بعد ازبرسی دکتر شناسایی شده و با راهکار های پیشنهادی درمان میشود. امروز در این اخبار میخواهیم خواص قره حلوا را برای تقویت قوا جنسی برسی کنیم.

همه ما میدانیم برای درمان قرص ها و دارو های زیادی موجود هست ولی آگاهیم که قرص ها علاوه بر درمان بخاطر ترکیبات شمیایی که دارند تاثیرات منفی نیز در بدن به جا میکذارد و مثله افزایش تپش قلب ، بی حالی ، و...

بخاطر همین موضوع عموم مردم از خورن قرص ها دوری میکنند و دنبال محصولات گیاهی و طبیعی برای افزایش قدرت جنسی هستند. دلایل ضعف جنسی از ضعف بودن بدن هر فرد میباشد یا مشکلات هورمونی و ... برای تقویت بدن خوردنی ها مختلفی وجود دارد که برای تقویت بدن و قوای جنسی موثر است. خوردنی های مثله پسته ، بادام ، گردو ،عسل و...

قره حلوا یا حلوا سیاه یکی از خوردنی های سنتی و خیلی مقوی میباشد که بخاطر ترکیبات خاصی که داخل آن به کار رفته یک خوردنی تاثیر گذار و پر انرژی محسوب میشود. در ترکیبات قره حلوا از انواع محصولات مقوی به کار رفته شده است مثله آرد ،عسل،جوانه گندم، کره طبیعی ،گردو، خلال پسته ، بادام ،پودر نارگیل ، شکر و انواع ادویه ها به کاررفته و بخاطر همین قره حلوا به عنوان یک خوردنی پر انرژی شهرت یافته است و یک تقویت کننده طبیعی و بدون مواد شیمیایی محسوب میشود و مصرف ان بخاطر ترکیباتی که داخلش موجود هست باعث تقویت قوا جنسی میشود.

قره حلوا در قدیم به عنوان آذوقه راه مشهور بود و هرفردی که میخواست به مسافرت برود بخاطر این که راه ها طولانی بود و هر غذایی که میبرد فاسد میشد ،قره حلوا بهترین غذا برای راه بود که بخاطر موجود بودن کره محلی اجازه فاسد شدن را به قره حلوا نمیداد و همیشه ان تازه گی را در هنگام خوردن میشد حس کرد .قره حلوا یک غذا کامل محسوب میشود و با خوردن قره حلوا کامل احساس سیری بهتون دست خواهد داد.

 

مصرف قره حلوا چگونه باید باشد تا بتواند قوای جنسی را تقویت کند؟

قره حلوا را باید در یکی از وعده های غذایی روزانه خود قرار داد مثله صبحانه و روزی 200 تا 350 گرم قره حلوا مصرف کرد. میتوانید قره حلوا را همراه چای میل کنید. علاوه بر صبحانه کسانی که میخواهند قوای جنسی خود را سریع و در بازده زمانی کوتاه تقویت کنند علاوه بر مصرف در صبحانه در عصرانه هم 100 تا 150 گرم مصرف کنند.

مصرف قره حلوا با دوغ هم بسیار مناسب بوده و مزاج را متناسب تر میکند و در اگه به شهر اردبیل سفر کنید در تمامی حلوا فروشی ها قره قلوا با دوغ محلی سرو میشود . قره حلوا سوغات شهر اردبیل بوده و مرکز تولید آن در ایران اردبیل میباشد و قدیمی ترین آشپز ها راز پخت این حلوا را میدانند و پخت و بفروش میرسانند.

 

خرید آنلاین قره حلوا از فروشگاه آنلاین پیرپاپا

پیرپاپا
اولین و بزرگترین سایت فروش انواع محصولات محلی و سوغات در سراسر ایران

 

بازگشت