pirpapa

کیک لواشکی،کیکی پر از هیجان۱۳۹۸/۰۴/۲۰ | ۱۲:۰۵:۳۱

 کیک لواشکی، کیکی پر ازهیجان

کیک لواشکی کیکی است که تمامی اجزا تشکیل دهنده آن از لواشک های با مزه های مختلف تشکیل میشود. کیک لواشکی کیکی است که بین عموم مردم محبوبیت خاصی دارد.

ابداع کیک لواشکی در ایران توسط تیم پرتلاش پیرپاپا صورت گرفت. شاید فکر کنید چرا میگویم ابداع، مگر کیک لواشکی که از انواع لواشک تشکیل میشود چه کار پیچیده ای دارد. همه ما میدانیم که این ترکیبات تشکیل دهنده هرچیزی هستند که باعث خوشمزه تر شدن آن میشوند و هر ترکیبی راز های مختلفی دارد.ترکیب لواشک ها با مزه های مختلف که باعث شود خوشمزه ترشود کار ساده ای نیست، بخصوص لواشک ها جوری ترکیب شوند که با مزاج همه سازگار باشند.
یکی از ایده های تیم استارت آپی پیرپاپا ابداع کیک لواشکی و ارسال آن به سراسر ایران بود که بسیار طرحی به ظاهر ساده ولی در اجرا پیچیده بود. پیچیده بودن از آن لحاظ که چگونه میشود کیک را از یک مبدا ثابت به سراسر ایران ارسال کرد و این مسئله کار را پیچیده تر میکرد. تیم پرتلاش پیرپاپا با انجام یک سال تحقیقات آزمایشگاهی و گذراندن آزمایش های مختلف راز ترکیب کیک لواشکی را پیدا کردند، راز کیک لواشکی ترکیبی بود که با مزاج عموم مردم سازگار باشد.
بعد از کشف این ترکیب، تولید کیک لواشکی آغاز شد و در اول کار فروش کیک لواشکی در شهر اردبیل آغاز شد و فورا با استقبال خوب مردم قرار گرفت و فروش ها روز به روز افزایش یافت، تیم تحقیقاتی پیرپاپا وارد عمل شدند تا این مسئله بسیار مهم را حل کنند که چگونه کیک لواشکی را از یک مبدا ثابت به سراسر ایران ارسال کنیم، آیا اصلا این کار شدنی هست یا فقط یک رویا میتواند باشد. با گذشت شش ماه تحقیق و برسی تیم تحقیقاتی پیرپاپا توانست مدلی را ابداع کند که کیک لواشکی از یک مبدا ثابت به سراسر ایران ارسال شود و هیچ گونه تغییر مزه ، شکل و خرابی با خود به همراه نداشته باشد. و جالب اینجاست که این روند ارسال از طریق اداره پست صورت میگرفت و روال عادی طی میشد تا محصول به دست مشتری برسد.
تیم پیرپاپا با ابداع بسته بندی های استاندارد و مخصوص کیک لواشکی و قرار دادن آن توانست کیک لواشکی را به سراسر ایران ارسال کند.


کیک لواشکی کیکی پر از هیجان است.

همه ما تا بحال شاهد کیک های تکرار همچون کیک شکلاتی ، فوندانتی و ساده را در مراسمات و تولد خود مصرف کردیم و دیگر این کیک ها برای ما تکراری شده اند و جذابیت قبل را ندارند. ولی کیک لواشکی کیکی هست پر از هیجان تازه و تجربه حس یک مزه متفاوت، تجربه مزه ای که با مزاج عموم سازگار هست و خوردنش بیشتر شمارو به وجه میاره تا گاز های بزرگتری از کیک لواشکی بزنید چون وجود ترکیبات عالی موجود در این کیک ، خوردن کیک لواشکی رو بیشتر و دلچسب تر میکند. شیره های لذیذ موجود در کیک لواشکی عطر و بوی خاصی به کیک لواشکی میدهد و جذابیت بصری و مزه ای این کیک را دوچندان میکند.

کیک لواشکی را از کجا بخریم؟
فقط در ایران کیک  لواشکی را میتوانید از فروشگاه آنلاین پیرپاپا خریداری کرده و در سراسر ایران درب منزل خود تحویل بگیرید.

قیمت کیک لواشکی چنده ؟
قیمت های کیک لواشکی بستگی به وزن و طرح کیک دارد و قیمت های متفاوت بوده ولی با مقایسه با کیک های شکلاتی و... هم قیمت میباشد.

خرید آنلاین کیک لواشکی؟
برای خرید آنلاین کیک لواشکی ابتدا باید وارد وب سایت فروشگاه آنلاین پیرپاپا بشید و بعد از ورود به قسمت کیک رفته و کیک لواشکی مورد نظر خود را انتخاب کنید و سفارش خود را ثبت کنید و در سراسر ایران درب منزل خود تحویل بگیرید.

پیرپاپا اولین و بزرگترین سایت فروش کیک لواشکی در ایران.
خرید کیک لواشکی

بازگشت