pirpapa

درمان زود انزالی با قره حلوا۱۳۹۸/۰۵/۰۸ | ۰۶:۳۵:۴۷

درمان زود انزالی با حلوا سیاه ( قره حلوا )


زود انزالی چیست؟

زود انزالی ( انزال زودرس) به انزال غیر قابل کنترل گفته میشود که ممکن است قبل یا بعد از دخول صورت گیرد. انزال زودرس بین 4 تا 3دقیقه بعد از شروع دخول صورت می گیرد.
زود انزالی یکی از مشکلات میباشد که بسیار در حال فراگیره شدن هست  این مشکل باعث نارضایتی های فراوانی در زوجین میشود. و به گفته روانشناسان یکی از عوامل اصلی طلاق نارضایتی جنسی میباشد.
زود انزالی در زوجین باعث میشود که زوجین به لذت کافی نرسند و نزدیکی بی کیفیت باشد و باعث سردی سردی زوجین در بلند مدت از همدیگر شود. به گفته متخصصان مشکل زود انزالی در کشور ما بیشتر از بقیه کشور ها بوده و در حال رشد است و دلیل زود انزالی به عواملی مثله مسائل روانی ، آمادگی جسمی، تغذیه،آمادگی ذهنی و... دارد.


زمان انزال در مردان چقدر است؟
 

به گفته محققان فردی که زیر 120 ثانیه انزال شود زود انزال نامیده میشود،در حالی که محققان تاکید میکنند که مهم زمان ارگاسم نیست بلکه کیفیت ارگاسم بسیار مهم میباشد. در حالت عادی مرد باید بین 4 تا 8 دقیقه به ارگاسم برسد.
در این اخبار شما را با راه های درمان زود انزالی، با تغذیه طبیعی آشنا خواهیم کرد.همه ما میدانیم که علت زود انزالی یک ریشه و علت ثابت  ندارد و دلایل مختلفی دارد. و همه ما کاملا در جریانیم که هزاران راه برای درمان زود انزالی پیشنهاد میشود و روزانه هزاران قرص، دارو و... برای درمان زود انزالی در وب سایت ها و فضا مجازی تبلیغ میشود ولی سوال اینجاست که آیا این قرص ها برای درمان همه علت های زود انزالی مفید است یا نه ، آیا این قرص ها بدون عوارض هستن یا نه و سوالاتی از این قبیل که به ذهن همه ما خطور میکند.
همه  ما این آگاهی را داریم که هیچ قرصی و دارویی بدون عوارض نمیباشد و تمامی داروهای موجود دارای عوارض هستند و دارویی نیست که برای تمامی علت های زود انزالی مناسب باشد و برای عموم انسان ها تاثیر گذار باشد.

تغذیه درست یکی از راه هایی هست که میتوان با آن مشکل زود انزالی را کم کرده و به مرور زمان زود انزالی را از بین برد.

در تغذیه برای از بین بردن زود انزالی مواد غذایی و خوراکی زیادی توصیه میشود. مانند : عسل، دارچین، گردو و ...مصرف تک به تک این مواد میتواند برای درمان زود انزالی خوب باشد.ولی اگر قرار باشد همه این مواد را تهیه کنیم و در مصرف روزانه خود قرار دهیم در عرض چند روز کاملا از مصرف این خوردنی ها خسته میشویم و درمان شدن را بیخیال میشویم و مصرف همه این خوردنی ها یکجا می تواند برای قسمت های دیگر بدن مشکلات جدی به وجود آورد مثلا افزایش فشار خون،چربی و... بهترین راه این است که از یک یا دو ماده غذایی یا خوردنی استفاده کنیم که در داخل خود ترکیباتی از مواد مغذی را داشته باشند و بعد با قرار دادن این مواد غذایی در مصرف روزانه خود وضعیت بهبود یافتن خود را بهتر کنیم.

در تاریخچه ی ما ایرانیان از قدیم مواد مغذی زیادی  موجود بوده و هست که مصرف آنها بسیار باعث تقویت قوای جنسی و سلامت بدن میشوند. محصولات محلی و طبیعی تنها ویژگی که دارند بدون عوارض بودن آنهاست و هیچ مواد افزودنی و شیمیایی داخل آن به کار نرفته است و مصرف آن برای هیچکس عوارضی نخواهد داشت. یکی از این محصولات محلی و پرخاصیت حلوا سیاه (قره حلوا) هست که بخاطر ترکیبات فوق العاده ای که دارد خاصیت بسیاری دارد. قره حلوا از سوغات استان اردبیل به شمار می آید و طرفداران بسیاری از سراسر ایران دارد.

قره حلوا در قدیم به عنوان آذوقه ی راه مشهور بود چون قره حلوا به تنهایی یک غذا کامل و مقوی بحساب  می آید  و  ماندگاری قره حلوا به خاطر ترکیب آن با عسل و کره محلی میباشد. ترکیبات تشکیل دهنده این سوغات پرخاصیت اردبیلی شامل آرد،جوانه گندم،عسل،کره محلی، گردو، خلال پسته، پودر نارگیل، شکر، ادویه و ... میباشد. این ترکیبات  هستند که قره حلوا را  بسیار مشهور کرده اند و با گذشت چندین سال از تاریخچه این سوغات  هر روز مشهور و مشهورتر میشود.


قره حلوا چگونه بر بهبود زود انزالی تاثیر میگذارد؟

قره حلوا بخاطر وجود ترکیبات پر خاصیتی که در خود دارد باعث تقویت همزمان قسمت های مختلف بدن میشود و به مرور قسمت ها مورد نظر را تقویت میکند . قره حلوا بخاطر ترکیب اصولی مواد مغذی که داخل خود دارد حالت تقویت یکسان را قسمت های مختلف بدن به وجود آورده و تقویت را از تمامی قسمت ها بصورت یکسان جلو میبرد.
قره حلوا با هیچگونه مواد شیمیایی و نگهدارنده ترکیب نشده است و کاملا طبیعی و محلی میباشد . مصرف روزانه 100 گرم قره حلوا در مدت یک ماه زود انزالی را بهبود میبخشد ولی برای درمان کامل زود انزالی باید قره حلوا را به مدت طولانی مصرف کرد.


قره حلوا ( حلوا سیاه ) را از کجا بخریم؟

برای خرید قره حلوا باید وارد وب سایت فروشگاه آنلاین پیرپاپا بشید و از قسمت محصولات محلی قره حلوا را سفارش داده و در سراسر ایران درب منزل خود تحویل بگیرد.

پیرپاپا اولین و بزرگترین سایت فروش انواع محصولات محلی در ایران
فروشگاه آنلاین پیرپاپا
فروشگاه آنلاین اردبیل
خرید حلوا سیاه ( قره حلوا)

 

بازگشت