pirpapa

دوران بارداری و کوکوریکو ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ | ۰۹:۲۷:۱۰

دوران بارداری و کوکوریکو

بارداری کلمه ای که برای بعضی از خانم ها تلخ و برای بعضی از خانم های شیرین هست. بارداری با وجود تمامی سختی های موجود در خودش بستگی به دیدگاه هر خانمی دارد که چگونه به این قضیه نگاه کند و از درد های دوران بارداری بترس و ناراحت باشد یا این درد ها را تبدیل به شادی کند. وقتی حرف از بارداری میشود نمیتوان گفت فقط خانم ها از درد دوران بارداری میترسند بلکه این استرس و نگرانی از سالم بودن فرزند نیز بحث بسیار حساس و مهمی هست که خانم ها را بیشتر دچار استرس و نگرانی میکند.
بارداری با وجود کمر درد های زیادش با وجود ویار هایی که میتواند حالتون رو ناکوک کنه با تمامی استرس های موجود با خودش میتونه دوران بسیار شیرین برای خانم ها باشه. سلامتی کودک وابسته به ژن خوب نیست و سلامتی کودک به عوامل زیادی مربوط میباشد. کاملا واضح هست که وقتی نوزاد در رحم مادر هست سلامتیه مادر و نوزاد به هم مربوط است و طرز زندگی، نوع رفتار، نوع تغذیه و... مادر بر جنین تاثیر میگذارد.
در دوران بارداری باید خانم ها بیشتر حواسشان به تغذیه، نوع رفتار و کار های خود باشد و از کارهای سنگین و کارهای که اجباری به انجام دادن آن نیست دوری کنند و تا میتوانند استرس و نگرانی را در این مدت از خود دورکنند و به انجام کار های آرامش بخش بپردازند مانند نقاشی و...


کم خونی

تعداد قابل توجهی از انسان ها دچار کم خونی هستند و این شما نیستید که فقط ممکنه کم خون باشید. کم خونی برای مادران باردار میتواند بسیار خطرناک باشد. کم خونی مادر میتواند بروی جنین مشکلاتی ایجاد کند. برطرف کردن کم خونی در دوران بارداری حتما باید با دستور پزشک انجام شود و از خوردن سرخود انواع خوراکی و میوه خورداری باید کرد و برای رفع کم خونی باید با گفته های پزشک جلورفت.

چاقی

چاقی جز عواملی است که بیشتر خانم ها درگیر آن هستند و در زمان بارداری علاوه بر وزن طبیبعی خود وزن جنین نیز اضافه میشود و این بالا رفتن وزن، زانو های خانم های بارداری را بسیار اذیت میکند. و درد زانو را دوچندان میکند. اگر برای تقویت جنین انواع مواد خوراکی را زیاد میخورید حواستان باشد که با مصرف زیاد مواد غذایی نه تنها به رشد جنین کمک نمیکند بلکه با اضافه کردن وزن خود سلامتی جنین را در خطر قرار میدهید. مادرانی که اضافه وزن دارند  فرزندانشان بیشتر در خطر بیماری دیابت قرار میگیرد.

فشار خون بالا

فشار خون بالا مادر در دوران بارداری، رگ های خونی جفت را تنگ میکند و رسیدن اکسیژن و مواد مغذی ضروری به جنین دشوار میشود. تاکید میشود از خوردن کنسرو ها و غذا های آماده خورداری کنید چون که غذا های کنسروی داری میزان زیادی سدیم هستند و مصرف زیاد آن مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد. مادرانی که فشار خون بالایی دارند فرزنده خود را بیشتر در خطر مشکلات عضلانی و رشد ضعیف و...بیماری های دیگری قرار میدهند.

توصیه ما به مادران

دوران بارداری یکی از دوران حساس زندگی میباشد و مادران باید با کمی حساسیت و صرف وقت زیاد بر روی خود این 9 ماه را طی کنند و به امید خدا با سلامتی و شادی فرزند خود را به دنیا بیاورند. توصیه ما به مادران عزیز این است که از خوردن نمک و غذا های شور مدتی خداحافظی کنند و خوراکی های مثله پفک و... را ترک کنند. و در زمان ویار از پرخوری پرهیز کنند. انجام کار ها و فکر هایی که باعث ایجاد استرس میشود را ترک کنند و همیشه با چیزا های مثبت و شاد فکر کنند، انجام کار هایی که باعث آرامش میشود را زیاد کنید و روزانه این کار را انجام بدهید. فیلم های طنز و شاد را فراموش نکنید و روحیه خود را عالی نگه دارید حتی با وجود مشکلاتی زیاد سع نکنید این مدت روحیه خود را ضعیف کنید. حرکت های کششی و ورزش را در لیست کار های روزانه خود قرار دهید. به جای پرخوری و مصرف زیاد انواع خوراکی سع کنید از خوراکی های استفاده کنید که خاصیت چندین خوراکی را در خود داشته باشند.مثله کوکوریکو، قره حلوا ( حلوا سیاه)، عسل طبیعی و...

مادران باردار کوکوریکو مصرف کنند

تغذیه یکی از امر های مهم در بارداری است و خانم ها باید طی این مدت  تغذیه خود را جدی بگیرند و از خوردن خوراکی های کم ارزش پرهیز کنند و منظور از تغذیه درست پرخوری نیست بلکه درست خوردن است و هر مواد غذایی را به اندازه خود مصرف کردن است. خوراکی های زیادی وجود دارند که باعث افزایش انرژی در خانم ها میشود و تقویت کننده خوبی در بارداری است. در بین مواد غذایی و خوراکی ها، خوراکی مهم است که دارای مقدار کم و خاصیت فراوانی باشد و با مصرف سریع آن بتوان انرزی لازم را دریافت کرد، در طبیعت و محصولات محلی این چنین خوردنی های موجود است ولی تعداد آن ها انگشت شمار است .  کوکوریکو یکی از میوه های پر خاصیت می باشد که بخاطر خاصیت های بی نظیری که دارد به شهرت جهانی رسیده است. کوکوریکو یک میوه کمیاب میباشد که در تمام فصول موجود نمیباشد و در فصل های خاصی در ایران موجود میشود. کوکوریکو در سال های اخیر نظر داشمندان و محققان زیادی را به خود جلب کرده اسن و هنوز خواص کامل کوکوریکو کشف نشده است و روزانه تحقیقات نشان میدهد که این میوه یک میوه بی نظیر دارویی و درمانی میباشد و یک محبت الهی محسوب میشود .کوکوریکو نوعی نارگیل است که بر خلاف نارگیل های موجود در بازار فقط آب داخل آن قابل مصرف است و خود کوکوریکو قابل مصرف نیست.آب کوکوریکو یکی از بهترین انرژی زا ها طبیعی میباشد.کوکوریکو بخاطر انرژی زا بودن توصیه میشود خانم ها در طول مدت بارداری خود روزی نصف لیوان آب کوکوریکو مصرف کنند. پتاسیم موجود در آب کوکوریکو باعث کاهش 70 درصدی فشار خون بالا میشود. نیمی از اسید ها چرب با طول زنجیره متوسط در شیر کوکوریکو از اسیدلوریک تشکیل شده که ضد ویروس ، ضد باکتری ،ضد میکروب و ضد قارچ هستند .شیر کوکوریکو موجب تقویت سیستم ایمنی بدن نیز میشود . آب کوکوریکو احساس گرسنگی را کاهش میدهد و فرد پس از نوشیدن آن احساس سیری میکند .پتاسیم موجود در آب کوکوریکو به تبدیل چربی به عضله کمک میکند و یکی از میوه های فوق العاده برای کاهش وزن سریع است. کوکوریکو پیری پوست را به تاخیر می اندازد و تاثیر زیادی به شفافیت و زیبایی پوست دارد و بخاطر همین بیشتر هنرمندان و افراد مشهور دنیا از این میوه استقبال میکنند و چند هفته قبل از آماده شدن برای تشریفات و یا مهمانی های خاص از این میوه استفاده میکنند . به گزارش سایت انگلیسی وانیندیا ، کوکوریکو بخاطر داشتن سیتوکینین ها روند پیری پوست را به تاخیر می اندازد و روی پوست میدان انعطاف پذیری پوست را افزایش داده و از سفت شدن پوست جلوگیری میکند .نوشیدن روزانه آن گردش خون را تقویت میکند که حاصل آن افزایش شفافیت پوست و ازبین بردن خستگی و استرس است . براساس این گزارش آب کوکوریکو همچنین به ترمیم زخم ها کمک میکند .زخم هارا با آب کوکوریکو شستشو دهید و بگذارید تا روی پوست شما به تدریج خشک شود .این کار را سه تا چهار بار در روز انجام دهید سپس با آب سرد محل را بشویید. اگر اب کوکوریکو را با آب داخل وان برای حمام کردن ترکیب کنید مانع از بروز عفونت های قارچی بویژه در فصل زمستان میشود.

خرید کوکوریکو

کوکوریکو یک میوه کمیاب میباشد و میوه ای نیست که در تمامی فصول بتوان آن را یافت کرد. کوکوریکو در ایران یک نمایندگی رسمی دارد و فروش کوکوریکو در ایران توسط نمایندگی فعال خود صورت میگیرد. فروشگاه پیرپاپا نمایندگی انحصاری کوکوریکو در ایران میباشد. برای خرید کوکوریکو بصورت مستقیم باید وارد وب سایت فروشگاه آنلاین پیرپاپا www.pirpapa.com  بشید و از قسمت میوه ها کوکوریکو رو خریداری کرده و در سراسر ایران درب منزل خود دریافت کنید.

 

خرید آنلاین کوکوریکو


برای خرید آنلاین کوکوریکو وارد وب سایت فروشگاه آنلاین پیرپاپا www.pirpapa.com  بشید و از قسمت میوه ها کوکوریکو رو خریداری کرده و در سراسر ایران درب منزل خود دریافت کنید.

شماره تماس نمایندگی انحصاری کوکوریکو در ایران

برای ارتباط با بخش فروش مستقیم کوکوریکو با شماره 04533842514 تماس حاصل فرمایید.

پیرپاپا نمایندگی انحصاری کوکوریکو در ایران

 

بازگشت